Tuzemák | Tuzemák Objevitel

Tuzemák

Češi si vždy uměli poradit

Vždy jsme si uměli poradit a objevit řešení - častokrát okolnostem navzdory. Protože když je nejhůř, dokážeme velké věci. Třeba v době, když nám byl kvůli napolenské blokádě zamezen přístup k lihovinám z Karibiku - jsme využili svůj UM a objevili svůj…TUZEMÁK!

Tuzemák

Chutná jako kdysi

Palírna U Zeleného stromu nyní přichází s tuzemákem, který na původní receptury i výrobní postupy navazuje. V chuti i vůni je znát výrazný nádech karamelu a vanilky. Dozrávání v sudech mu dodává rovněž tmavě jantarovou barvu a dřevité tóny. Právě tak chutnal tuzemák kdysi, v dobách svého zrodu. A teď ho můžeme ochutnat všichni.

V chuti i vůni našeho tuzemáku je znát exotický nádech vanilky a karamelu, a spolu s dřevitými tóny utváří jedinečný chuťový profil. Vanilku znali již původní obyvatelé jihoamerického kontinentu, kteří ji nazývali černý lusk. Výrazné tóny vanilky jsou ve světě velmi oblíbené a Češi tuto chuť považují dokonce za nejoblíbenější. Spolu s karamelem tvoří dokonalou harmonii chutí. Krásnou temně jantarovou barvu nápoj získává hlavně ležením v sudech. Přinášíme tradiční český nápoj inspirovaný zámořím.

Zpět do muzea

Sledujte nás
na Instagramu

Objevte svět Tuzemáku Objevitele na sociálních sítích. Novinky,
soutěže a užitečné informace.

A nezapomeňte nás označit

#tuzemakobjevitel